Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Цікавинки

ЦІКАВИНКИ

<< 1 2 3 

Володар повітря серпокрилець чорний

Найбільш повітряний із усіх птахів, відомий своїми чудовими льотними здібностями. Надає перевагу життю "на крилах", перебуваючи в повітрі до дев’яти місяців поспіль поза сезоном розмноження. У повітрі живиться, доглядає за оперенням, спить і парується.

Читати далі

Веселкова бджолоїдка — птах 2013 року

Неймовірно барвистий птах, якого майже безпомилково впізнаєте в природі. Бджолоїдки часто тримаються колоніями, оселяючись у норах. Живиться різноманітними комахами, переважно бджолами, осами, джмелями, за що отримала вороже ставлення бджолярів. Натомість є бажаним об’єктом спостережень для багатьох птахолюбів.

Читати далі

Одуд: птах-метелик

Екзотичний з виду одуд має довгого вигнутого дзьоба й виразного чубчика, якого то розкриє віялом, то складе веретеном. Ще його називають птахом-метеликом за своєрідний політ.

Читати далі

Непосидюча синиця блакитна

Приваблює своїм яскравим забарвленням, у якому поєднано блакитну й жовту барви. Дуже рухлива й непосидюча синиця, розмірами менша від синиці великої. Приносить велику користь деревним насадження, поїдаючи багато шкідливих комах.

Читати далі

Знайомий незнайомець горобець польовий

Горобець польовий — як розпізнати природі, відрізнити від горобця хатнього, життєвий цикл та звички виду.

Читати далі
<< 1 2 3 
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla