Приєднатися і підтримати

birds

Ваша підтримка потрібна українським птахам!

Українське товариство охорони птахів є найбільш активною громадською природоохоронною організацію в Україні, що переймається проблемами і здійснює реальну охорону рідкісних і зникаючих видів птахів, а також їхніх середовищ існування.

Головними джерелами фінансування природоохоронної діяльності Товариства є членські внески, добровільні пожертви і цільове фінансування, отримуване у вигляді грантів, на виконання спеціальних проєктів зі збереження птахів і природоохоронної просвіти.

У всьому світі громадські організації через своїх членів відіграють важливу роль у формуванні екологічної політики своїх держав. Товариство у своїй роботі опирається на підтримку широких кіл громадськості й об’єднує людей, які прагнуть допомогти зберегти птахів і природу України.

Долучаючись до Товариства, ви посилюєте наш голос на захист птахів і впливовість як організації.

help1.jpg
Фото: Сергій Канциренко
help2.jpg
Фото: ТОП

Чому варто долучатися до Товариства?

Члени Товариства допомагають у нашій роботі різним чином:

— Внески, які сплачують члени ТОП, є важливою фінансовою допомогою в природоохоронній і просвітницькій роботі.

— Щобільше членів налічуватиме наша організація, то більший вплив ми зможемо чинити на посадовців, відповідальних за прийняття рішень у сфері охорони довкілля. Потужна мережа членів — це запорука успішної роботи зі збереження птахів і природи, адже дослухаються лише до організацій, які мають сильний потенціал.

help3.jpg
Фото: ТОП
help4.jpg
Фото: В’ячеслав Кайстро

Чи може стати членом Товариства особа, що немає біологічної освіти, зокрема, не є орнітологом?

Українське товариство охорони птахів є громадською організацією, а не науковою. Тож ми не вимагаємо від охочих долучатися до нас володіти спеціальними знаннями в галузі біології. Натомість ви матимете можливість самостійно за допомогою інформаційних матеріалів, часопису «Птах», дізнатися багато цікавого про життя птахів у природі.

Як часто потрібно сплачувати членський внесок?

Розмір внеску, зазначений для кожної категорії, є річним. Щоб продовжити членство, наступний внесок необхідно сплатити через 12 місяців після дати попередньої сплати.

Реквізити для переказу членського внеску:

Одержувач платежу: ГО "Українське товариство охорони птахів"
ЄДРПОУ: 20069726
IBAN: UA703005280000026003455064366
МФО банку: 300528
Призначення платежу: Благодійний внесок