← Всі новини

Другий рік проєкту зі птахоспостереження «Місто Птахів»


27 липня 2023

Проєкт «Місто Птахів» впевнено триває, набираючи популярності. Все більше містян різного віку приєднується до птахоспоглядання та з інтересом знайомляться з птахами, які живуть поруч. 

На серпень 2023 року ми провели вже сім екскурсій й продовжуємо сезон птахоспоглядань далі. Попереду період осінніх міграцій — цікавий час для спостережень, коли в місті на прольоті можна зустріти птахів, яким не притаманно зупинятися в урбанізованому середовищі. Кожній порі року властивий свій видовий склад птахів, тож знайомства з пернатими продовжуються.  
 

IMG_2775.JPG
Місто Птахів: прогулянка-птахоспостереження. Фото: О. Суровцов
P1100986.JPG
Місто Птахів: прогулянка-птахоспостереження

Особливу роль у наших прогулянках-птахоспостереженнях відіграє супровід професійного орнітолога, який допомагає у визначенні того чи іншого зустрінутого чи почутого птаха, знайомить з додатковими фактами про вид, особливостями життя та поведінки. 

10-1.JPG
Місто Птахів: прогулянка-птахоспостереження. Фото: О. Суровцов

Зараз прогулянки відбуваються в Києві, в зелених зонах міста, які доступні для відвідування. Наші локації — це ботанічні сади столиці, єдиний національний природний парк мегаполісу — Голосіївський, екопарк «Совські ставки» та інші привабливі для птахів куточки Києва. 

11.jpg
Місто Птахів: прогулянка-птахоспостереження. Фото: О. Суровцов

Проєкт «Місто Птахів» сформував своє коло відвідувачів, які люблять природу та цікавляться птахами. Але щоразу, під час екскурсії з’являються нові учасники й коло птахоспостергічів збільшується. Для когось — це можливість прогулятися парком і дізнатися цікаву інформацію, для інших пошук однодумців, які розділяють захоплення птахами, а також можливість підвищити особистий рівень обізнаності про крилатих. У «Місті Птахів» кожен знаходить своє. 

Про нові екскурсії-птахоспостереження ми анонсуємо в офіційних соціальних мережах Товариства FacebookInstagram 

← Всі новини