← Всі новини

«МІСТО ПТАХІВ» - ПРОГУЛЯНКИ-ПТАХОСПОСТЕРЕЖЕННЯ


13 вересня 2022

Влітку 2022 року Українське товариство охорони птахів розпочало новий проєкт – «Місто Птахів». 
Це пізнавальні прогулянки зі спостереження за птахами у зелених і паркових зонах міста. 

Всі маршрути супроводжує професійний орнітолог, завдяки чому відбувається безпосереднє спілкування з фахівцем, який допомагає познайомитись з крилатими мешканцями міст і більше дізнатися про птахів навколо нас. 

NIK_88981.png
Птахоспостереження в місті. Фото: С. Канциренко
NIK_9069.png
Птахоспостереження в місті. Фото: С. Канциренко

Основною метою проєкту стала психологічна реабілітація громадян після активної фази війни, шляхом спрямовування уваги на світ природи, щільного знайомства з ним, зокрема, спостерігаючи за птахами і слухаючи їхніх співи. 

Також серед цілей «Міста Птахів» - поширення хобі спостереження за пернатими серед широкого загалу. Та, продовжуючи свою просвітницьку діяльність, Товариство прагне залучати спільноти до природоохоронних заходів шляхом підвищення громадської екологічної обізнаності. 

Зараз прогулянки-птахоспостреження (Birdwatching) відбуваються в Києві, в локаціях доступних для вільного відвідування, з кількісним різноманіттям птахів та сприятливих по транспортній розв'язці. 
В наших планах розширення мережі екскурсійних маршрутів, охоплення всієї України та співпраця з фахівцями і природно-заповідними установами. 

Місто завжди наповнене птахами та їхніми співами. Інколи ми не звертаємо на них увагу і навіть не чуємо. Інколи вони потрапляють у поле нашого зору, але зрозуміти що за пташка, чий спів нас так привабив, не можемо. Час це виправити!

Нові події анонсуватимуться на нашому сайті та офіційній сторінці Facebook

Слідкуйте і долучайтеся!

NIK_89531.png
Птахоспостереження в місті. Фото: С. Канциренко
NIK_89841.png
Птахоспостереження в місті. Фото: С. Канциренко

← Всі новини