← Всі новини

ПТАХОЗНАЙКО - пізнавальна гра про птахів України


10 липня 2024

Українське товариство охорони птахів за підтримки LEGO Foundation створило гру «Птахознайко», метою якої є освітня діяльність про птахів та важливість їх збереження

Набір гри складається з 9 видів дерев’яних фігурок птахів і відповідних гнізд. За умовами гри, необхідно правильно визначити види птахів та їхні гнізда.

Гра має супровідні матеріали – картки з описом зовнішнього вигляду птаха, місця гніздування, періоду вигодовування пташенят та важливого природоохоронного статусу. "Птахознайко" розділено на два рівні складності: перший рівень включає 6 фото видів птахів і гнізд на картках-описах із зображенням розписаних дерев’яних фігурок, які легше ідентифікувати за візуальними ознаками. Другий рівень має 4 фото видів птахів і гнізд, що є світлинами, зробленими в дикій природі, показуючи справжніх птахів та їхні домівки, що ускладнює визначення виду і потребує більшої уваги при опрацюванні описів.

Умови гри
Картка-опис

Готові набори гри «Птахознайко» вже отримали наші колеги з установ природно-заповідного фонду – Рівненського природного заповідника, ПЗ «Єланецький степ» (Миколаївська область), національного природного парку «Зачарований край» (Закарпатська область), а також Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького. Проведено перші зустрічі з дітьми та випробування гри. Ми отримали позитивні відгуки та справжню зацікавленість малечі дізнаватися про птахів в ігровій формі.

Гра в Закарпатському обласному музеї

Гра сприяє розвитку уважності до живої природи та допоможе зробити перші кроки в новому захопливому хобі – птахоспогляданні (birdwatching). Це також можливість стабілізувати психологічний стан дітей, які живуть у країні, де триває війна, шляхом спрямування їх уваги на природу та спостереження за красою світу.

Гра стане у нагоді на уроках природознавства, де вчителям бракує цікавих інструментів для залучення дітей до вивчення фауни країни. Він також задовольнить потреби відділів екологічної освіти природо-заповідних установ, які проводять уроки з екологічної обізнаності для школярів.

Гра в заповіднику "Єланецький степ"

Гра відіграє важливу роль у добробуті дітей та розвитку їхніх навичок, надаючи можливість захопливо знайомитися зі світом дикої природи.

Дякуємо ChangeX за підтримку!

← Всі новини